категорії: афіша події

Презентація новго роману Івана Корсака Вибух у пустелі

Початок: 8.10.2015
Закінчення: 8.10.2015
Місце: книгарня "Є"
Адреса: м. Київ, вул. Лисенка, 3 (метро «Золоті ворота»)
Предмет події: презентація книги Кількість відвідувачів: 0

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас на презентацію нової книги відомого українського письменника-сучасника Івана Корсака – роману «Вибух у пустелі».

Це роман про знакову українську родину Кістяківських, яка полишила по собі славні діла на кількох континентах. Водночас книга охоплює події та явища значно ширше, вона оповідає про вагомий внесок українства у наукові здобутки людства, у високі технології сучасності, авторство яких інколи привласнюють чужинці.
Георгій Кістяківський, головний герой роману, бере участь у розробленні атомної бомби, аби протистояти фашизму німецькому чи російському, а ще, як науковий радник Президента США, долучається до підготовки перших астронавтів для польотів на Місяць, розвитку балістики і так само має мужність сказати «ні» тому, що противиться його совісті чи цивілізаційному поступу людства.
Книга може зацікавити читача ще й тим, що побудована вона значною мірою на англомовних джерелах,досі відсутніх в Україні.

 Презентація відбудеться 08 жовтня 2015 року у книгарні «Є» за адресою:  м. Київ, вул. Лисенка, 3 (метро «Золоті ворота»).

Початок о 18.00. Вхід вільний.

До участі запрошені: Володимир ПАНЧЕНКО, Валерій ГУЖВА, Сергій ЦУШКО, Сергій ГРАБАР, Павло ЩИРИЦЯ.

Ведучий: Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ.

Сердечно раді будемо бачити й Вас на презентації видання.

 
Я був там